Auksjon mandag 11. juni 2018 kl 18:00
Gullvåg, Håkon(1959-)
Komposisjon med figurer

Litografi, lysmål
84x61,5
Signert nede t.h.: Håkon Gullvåg

Påtegnet nede t.v.: P.T.

Vurdering
NOK 4 000–6 000USD 500–700EUR 400–600

Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Tilslag NOK 4 500