Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Gullvåg, Håkon (1959-)
Komposisjon med figurer

Litografi, lysmål
84x61,5
Signert nede t.h.: Håkon Gullvåg

Påtegnet nede t.v.: P.T.

Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Vurdering
NOK 4 000–6 000 USD 500–700 EUR 400–600