Gullvåg, Håkon(1959-)
Komposisjon med figurer
Litografi, lysmål
84x61,5
Signert nede t.h.: Håkon Gullvåg
Påtegnet nede t.v.: P.T.
Vurdering
NOK 4 000–6 000USD 500–700EUR 400–600
Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00
Tilslag NOK 4 500
Litografi, lysmål
84x61,5
Påtegnet nede t.v.: P.T.
Vurdering