Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Jørgensen, Knut (1937-1991)
Godaften mitt navn er Edvard Munch 1974

Radering, lysmål
61x81
Signert og datert nede t.h.: Knut Jørgensen 1974

Nummerert nede t.v.: 57/100.

Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Vurdering
NOK 8 000–10 000 USD 1 000–1 200 EUR 800–1 000

Tilslag NOK 13 000