Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Widerberg, Frans (1934-2017)
Sol

Litografi, lysmål
42x62
Signert nede t.v.: Frans

Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Vurdering
NOK 10 000 USD 1 200 EUR 1 000