Widerberg, Frans(1934-2017)
Sol
Litografi, lysmål
42x62
Signert nede t.v.: Frans
Vurdering
NOK 10 000USD 1 200EUR 1 000
Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00
Tilslag NOK 5 000
Litografi, lysmål
42x62
Signert nede t.v.: Frans
Vurdering
NOK 10 000USD 1 200EUR 1 000