Auksjon mandag 11. juni 2018 kl 18:00
Widerberg, Frans(1934-2017)
Sol

Litografi, lysmål
42x62
Signert nede t.v.: Frans

Vurdering
NOK 10 000USD 1 200EUR 1 000

Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Tilslag NOK 5 000