Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Nerdrum, Odd (1944-)
Følgesvenn

Litografi, lysmål
43x33
Signert nede på midten: Nerdrum

Nummerert nede t.h.: 135. eks.

Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Vurdering
NOK 10 000–12 000 USD 1 200–1 500 EUR 1 000–1 200

Tilslag NOK 10 000