Nerdrum, Odd(1944-)
Følgesvenn
Litografi, lysmål
43x33
Signert nede på midten: Nerdrum
Nummerert nede t.h.: 135. eks.
Vurdering
NOK 10 000–12 000USD 1 200–1 500EUR 1 000–1 200
Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00
Tilslag NOK 10 000
Litografi, lysmål
43x33
Vurdering