Kleiva, Per(1933-2017)
Ask og Embla 1991
Serigrafi, lysmål
52x52
Signert og datert nede t.h.: Per Kleiva -91
Nummerert og påtegnet nede t.v.: 84/100 serigrafi
Påtegnet med tittel nede t.v.
Vurdering
NOK 5 000–7 000USD 600–900EUR 500–700
Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00
Tilslag NOK 4 500