Auksjon mandag 11. juni 2018 kl 18:00
Kleiva, Per(1933-2017)
Ask og Embla 1991

Serigrafi, lysmål
52x52
Signert og datert nede t.h.: Per Kleiva -91

Nummerert og påtegnet nede t.v.: 84/100 serigrafi
Påtegnet med tittel nede t.v.

Vurdering
NOK 5 000–7 000USD 600–900EUR 500–700

Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Tilslag NOK 4 500