Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Kleiva, Per (1933-2017)
Ask og Embla 1991

Serigrafi, lysmål
52x52
Signert og datert nede t.h.: Per Kleiva -91

Nummerert og påtegnet nede t.v.: 84/100 serigrafi
Påtegnet med tittel nede t.v.

Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Vurdering
NOK 5 000–7 000 USD 600–900 EUR 500–700