Auksjon mandag 11. juni 2018 kl 18:00
Appel, Karel(1921-2006)

Litografi
50x49,5
Signert nede t.h.: Appel

Vurdering
NOK 5 000–7 000USD 600–900EUR 500–700

Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Tilslag NOK 4 000