Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Appel, Karel (1921-2006)

Litografi
50x49,5
Signert nede t.h.: Appel

Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Vurdering
NOK 5 000–7 000 USD 600–900 EUR 500–700