Appel, Karel(1921-2006)
Litografi
50x49,5
Signert nede t.h.: Appel
Vurdering
NOK 5 000–7 000USD 600–900EUR 500–700
Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00
Tilslag NOK 4 000
Litografi
50x49,5
Signert nede t.h.: Appel
Vurdering