Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Weidemann, Jakob (1923-2001)

Litografi med håndkolorering, lysmål
43x57
Signert nede t.h.: Weidemann

Nummerert nede t.v.: 17/75.

Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Vurdering
NOK 10 000–12 000 USD 1 200–1 500 EUR 1 000–1 200

Tilslag NOK 13 500