Litografi med håndkolorering, lysmål
43x57
Signert nede t.h.: Weidemann
Nummerert nede t.v.: 17/75.
Vurdering
NOK 10 000–12 000USD 1 200–1 500EUR 1 000–1 200
Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00
Tilslag NOK 13 500