Fokus 1900

Auksjon torsdag 31. mai 2018 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Kleiva, Per (1933-2017)
Egget 1968

Serigrafi, lysmål
69x61 Arket: 70x62
Signert og datert nede t.h.: Per Kleiva -68

Nummerert og påtegnet nede t.v.: Serigrafi 50 eks
Påtegnet med tittel nede på midten.

Auksjonert torsdag 31. mai 2018 kl 18:00

Vurdering
NOK 15 000–20 000 USD 1 800–2 400 EUR 1 600–2 100

Tilslag NOK 36 000