Auksjon torsdag 31. mai 2018 kl 18:00
Kleiva, Per(1933-2017)
Egget 1968

Serigrafi, lysmål
69x61 Arket: 70x62
Signert og datert nede t.h.: Per Kleiva -68

Nummerert og påtegnet nede t.v.: Serigrafi 50 eks
Påtegnet med tittel nede på midten.

Vurdering
NOK 15 000–20 000USD 1 800–2 400EUR 1 600–2 100

Auksjonert torsdag 31. mai 2018 kl 18:00

Tilslag NOK 36 000