Auksjon torsdag 31. mai 2018 kl 18:00
Heramb, Thore(1916-2014)
Til minne 1987-97

Olje på lerret
100x81
Signert og datert nede nede t.v.: Th. Heramb -87-97

Påtegnet med tittel og datert 87 på baksiden, på blindrammen.

Vurdering
NOK 50 000–70 000USD 6 100–8 500EUR 5 200–7 300

Auksjonert torsdag 31. mai 2018 kl 18:00