Fokus 1900

Auksjon torsdag 31. mai 2018 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Heramb, Thore (1916-2014)
Til minne 1987-97

Olje på lerret
100x81
Signert og datert nede nede t.v.: Th. Heramb -87-97

Påtegnet med tittel og datert 87 på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert torsdag 31. mai 2018 kl 18:00

Vurdering
NOK 50 000–70 000 USD 6 100–8 500 EUR 5 200–7 300