Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Mühlig, Hugo (1854-1929)
Åkerlandskap med to kvinner og hest

Olje på plate
17x27,5
Signert nede t.h.: Hugo Mühlig

Tysk kunstner, inspirert av den franske friluftsrealismen og impresjonismen.

Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Vurdering
NOK 10 000–15 000 USD 1 200–1 900 EUR 1 000–1 600

Tilslag NOK 10 000