Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Dinet, Etienne Alphonse (1861-1929)
Gårdsrom med kone som feier

Olje på lerret
33x56
Signert nede t.h.: E. Dinet

Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Vurdering
NOK 20 000–30 000 USD 2 500–3 700 EUR 2 100–3 100