Dinet, Etienne Alphonse(1861-1929)
Gårdsrom med kone som feier
Olje på lerret
33x56
Signert nede t.h.: E. Dinet
Vurdering
NOK 20 000–30 000USD 2 500–3 700EUR 2 100–3 100
Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00
Olje på lerret
33x56
Signert nede t.h.: E. Dinet
Vurdering