Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Rian, Johs. (1891-1981)
Marinegast med trekkspill

Akvarell på papir, lysmål
26,5x26
Signert nede t.v.: J Rian

Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Vurdering
NOK 8 000–10 000 USD 1 000–1 200 EUR 800–1 000