Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Rian, Johs. (1891-1981)
Akt i interiør 1948

Akvarell på papir
26,5x19
Signert og datert nede t.h.: J Rian 1948

Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Vurdering
NOK 6 000–8 000 USD 700–1 000 EUR 600–800