Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Riis, Bendik (1911-1988)
Mannshode 1942

Blyant på papir, lysmål
35x26
Signert og datert nede t.h.: Bendik Riis September 1942

Antagelig selvportrett.

Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Vurdering
NOK 8 000–10 000 USD 1 000–1 200 EUR 800–1 000

Tilslag NOK 22 000