Riis, Bendik(1911-1988)
Mannshode 1942
Blyant på papir, lysmål
35x26
Signert og datert nede t.h.: Bendik Riis September 1942
Antagelig selvportrett.
Vurdering
NOK 8 000–10 000USD 1 000–1 200EUR 800–1 000
Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00
Tilslag NOK 22 000