Heramb, Thore(1916-2014)
Kvinnefigur 1947
Blyant på papir, lysmål
26x20
Signert og datert nede t.v.: Th. Heramb 47
Vurdering
NOK 4 000–6 000USD 500–700EUR 400–600
Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00
Tilslag NOK 4 000
Blyant på papir, lysmål
26x20
Vurdering