Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Heramb, Thore (1916-2014)
Kvinnefigur 1947

Blyant på papir, lysmål
26x20
Signert og datert nede t.v.: Th. Heramb 47

Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Vurdering
NOK 4 000–6 000 USD 500–700 EUR 400–600