Widerberg, Frans(1934-2017)
Kvinne i landskap
Litografi, lysmål
62x82
Signert nede t.v.: Frans
Påtegnet nede t.h.: Prøve
Pedersen 878.
Vurdering
NOK 8 000–10 000USD 1 000–1 200EUR 800–1 000
Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00
Tilslag NOK 8 000