Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Widerberg, Frans (1934-2017)
Kvinne i landskap

Litografi, lysmål
62x82
Signert nede t.v.: Frans

Påtegnet nede t.h.: Prøve
Pedersen 878.

Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Vurdering
NOK 8 000–10 000 USD 1 000–1 200 EUR 800–1 000