Ulving, Even(1863-1952)
Sløying, Nordland
Olje på lerret
59x91
Signert nede t.v.: E. Ulving -
Vurdering
Auksjonert mandag 3. desember 2018 kl 18:00
Tilslag NOK 46 000
Olje på lerret
59x91
Vurdering