Grev Wedels Moderne og Klassiske Auksjon

Auksjon mandag 3. desember 2018 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Visning 26. november - 3. desember.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Ulving, Even (1863-1952)
Fra Kragerø

Olje på lerret
72x91
Signert nede t.h.: E. Ulving.

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert mandag 3. desember 2018 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 50 000