Ulving, Even(1863-1952)
Fra Kragerø
Olje på lerret
72x91
Signert nede t.h.: E. Ulving.
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
Auksjonert mandag 3. desember 2018 kl 18:00
Tilslag NOK 50 000
Olje på lerret
72x91
Signert nede t.h.: E. Ulving.
Vurdering