Auksjon mandag 3. desember 2018 kl 18:00
Ulving, Even(1863-1952)
Fra Kragerø

Olje på lerret
72x91
Signert nede t.h.: E. Ulving.

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Vurdering

Auksjonert mandag 3. desember 2018 kl 18:00

Tilslag NOK 50 000