Fokus 1900

Auksjon torsdag 22. november 2018 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Visning 15. - 22. november.

Visning 15. - 22. november.
Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Gundersen, Gunnar S. (1921-1983)
Komposisjon 1954

Blandingsteknikk på tykk gulhvit kartong
57x43
Usignert

Datert og påtegnet nede t.h.: Tegnet av Gunnar S. -54. Ruth Sörli ("-54." og "Sörli" synes påtegnet noe senere enn det andre som står: "Tegnet av Gunnar S. Ruth").
Påtegnet på baksiden av kartongen: "Fra 1950. Malt av Gunnar Gundersen. Ruth Sörli Gundersen".

Auksjonert torsdag 22. november 2018 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 26 000