Auksjon torsdag 22. november 2018 kl 18:00
Gundersen, Gunnar S.(1921-1983)
Komposisjon 1954

Blandingsteknikk på tykk gulhvit kartong
57x43
Usignert

Datert og påtegnet nede t.h.: Tegnet av Gunnar S. -54. Ruth Sörli ("-54." og "Sörli" synes påtegnet noe senere enn det andre som står: "Tegnet av Gunnar S. Ruth").
Påtegnet på baksiden av kartongen: "Fra 1950. Malt av Gunnar Gundersen. Ruth Sörli Gundersen".

Vurdering

Auksjonert torsdag 22. november 2018 kl 18:00

Tilslag NOK 26 000