Rian, Johs.(1891-1981)
Sittende kvinne i interiør
Olje på plate
38x46
Signert nede t.v.: J Rian
Vurdering
Auksjonert torsdag 22. november 2018 kl 18:00
Tilslag NOK 75 000
Olje på plate
38x46
Signert nede t.v.: J Rian
Vurdering