Fokus 1900

Auksjon torsdag 22. november 2018 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Visning 15. - 22. november.

Visning 15. - 22. november.
Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Rian, Johs. (1891-1981)
Sittende kvinne i interiør

Olje på plate
38x46
Signert nede t.v.: J Rian

Auksjonert torsdag 22. november 2018 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 75 000