Løvtrær 1955
Olje på lerret
60x70
Signert og datert nede t.h.: Weidemann. 55.
Vurdering
Auksjonert torsdag 22. november 2018 kl 18:00
Tilslag NOK 26 000
Olje på lerret
60x70
Vurdering