Byen 1955
Olje på plate
24x33
Signert og datert nede t.v.: Weidemann 55.
Påtegnet med tittel på baksiden av platen.
Vurdering
Auksjonert torsdag 22. november 2018 kl 18:00
Tilslag NOK 12 000
Olje på plate
24x33
Vurdering