Fokus 1900

Auksjon torsdag 22. november 2018 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Visning 15. - 22. november.

Visning 15. - 22. november.
Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Byen 1955

Olje på plate
24x33
Signert og datert nede t.v.: Weidemann 55.

Påtegnet med tittel på baksiden av platen.

Auksjonert torsdag 22. november 2018 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 12 000