Fokus 1900

Auksjon torsdag 22. november 2018 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Visning 15. - 22. november.

Visning 15. - 22. november.
Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Widerberg, Frans (1934-2017)
Rytter og svevende figur

Akvarell på papir
57x76
Signert nede t.h.: FW

Auksjonert torsdag 22. november 2018 kl 18:00

Vurdering