Widerberg, Frans(1934-2017)
Rytter og svevende figur
Akvarell på papir
57x76
Signert nede t.h.: FW
Vurdering
Auksjonert torsdag 22. november 2018 kl 18:00
Akvarell på papir
57x76
Signert nede t.h.: FW
Vurdering