Madeline, Paul(1863-1920)
Sittende kone
Olje på lerret
46x38
Signert nede t.h.: P Madeline
Vurdering
Auksjonert mandag 3. desember 2018 kl 18:00
Tilslag NOK 15 000
Olje på lerret
46x38
Signert nede t.h.: P Madeline
Vurdering