Auksjon mandag 3. desember 2018 kl 18:00
Madeline, Paul(1863-1920)
Sittende kone

Olje på lerret
46x38
Signert nede t.h.: P Madeline

Vurdering

Auksjonert mandag 3. desember 2018 kl 18:00

Tilslag NOK 15 000