Fjell, Kai(1907-1989)
Pike med rød bluse
Litografi, lysmål
62x45
Signert nede t.h.: Kai Fjell
Nummerert nede t.v.: 208/290.
Vurdering
Auksjonert mandag 3. desember 2018 kl 18:00
Tilslag NOK 16 000
Litografi, lysmål
62x45
Signert nede t.h.: Kai Fjell
Nummerert nede t.v.: 208/290.
Vurdering