Grev Wedels Moderne og Klassiske Auksjon

Auksjon mandag 3. desember 2018 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Visning 26. november - 3. desember.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Fjell, Kai (1907-1989)
Pike med rød bluse

Litografi, lysmål
62x45
Signert nede t.h.: Kai Fjell

Nummerert nede t.v.: 208/290.

Auksjonert mandag 3. desember 2018 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 16 000