Sitter, Inger(1929-2015)
Uten tittel
Litografi
Lysmål: 69x49
Signert nede t.h.: Inger Sitter
Nummerert nede t.v.: 177/265
Inger Sitter grafikk 2016, oeuvrekatalog nr. 124, påført i katalogen: "U. d." (uten datering).
Vurdering
Auksjonert mandag 3. desember 2018 kl 18:00
Tilslag NOK 3 000