Gude, Hans Fredrik(1825-1903)
Vinter i Loshavn ved Farsund 1881
Blyant og akvarell på papir, lysmål
33x53
Signert og datert nede t.h.: HF Gude 1881
Vurdering
NOK 30 000–50 000
Auksjonert mandag 3. desember 2018 kl 18:00
Tilslag NOK 82 000
33x53
Vurdering
NOK 30 000–50 000