Grev Wedels Moderne og Klassiske Auksjon

Auksjon mandag 3. desember 2018 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Visning 26. november - 3. desember.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Gude, Hans Fredrik (1825-1903)
Vinter i Loshavn ved Farsund 1881

Blyant og akvarell på papir, lysmål
33x53
Signert og datert nede t.h.: HF Gude 1881

Auksjonert mandag 3. desember 2018 kl 18:00

Vurdering
NOK 30 000–50 000

Tilslag NOK 82 000