Auksjon mandag 3. desember 2018 kl 18:00
Gude, Hans Fredrik(1825-1903)
Vinter i Loshavn ved Farsund 1881

Blyant og akvarell på papir, lysmål
33x53
Signert og datert nede t.h.: HF Gude 1881

Vurdering
NOK 30 000–50 000

Auksjonert mandag 3. desember 2018 kl 18:00

Tilslag NOK 82 000