Auksjon mandag 3. desember 2018 kl 18:00
Gude, Hans Fredrik(1825-1903)
Vinter i Loshavn ved Farsund 1875

Blyant og akvarell på papir, lysmål
18,5x25,5
Signert og datert nede t.h.: HFG 1875

Påtegnet på lapp på baksiden av rammen på engelsk: "1874 1. Winterday in the fishing season. The subject is taken from "Lodshavn" (pilotharbour) a few english miles from the little town Farsund at the southermost (sic) point of the Norwegian coast westward ... (from?) Cap Lindesnäs."

Vurdering

Auksjonert mandag 3. desember 2018 kl 18:00

Tilslag NOK 40 000