Holbø, Kristen(1869-1953)
Vinter på Lillehammer 1943
Olje på lerret
54x65
Signert og datert nede t.h.: K Holbö -43.
Kunstnernes Hus, Oslo 1946, kat.nr. 162 med tittel: "Vinter på Lillehammer".
Vurdering
Auksjonert mandag 3. desember 2018 kl 18:00
Tilslag NOK 16 000