Grev Wedels Moderne og Klassiske Auksjon

Auksjon mandag 3. desember 2018 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Visning 26. november - 3. desember.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Holbø, Kristen (1869-1953)
Vinter på Lillehammer 1943

Olje på lerret
54x65
Signert og datert nede t.h.: K Holbö -43.

UTSTILT:

Kunstnernes Hus, Oslo 1946, kat.nr. 162 med tittel: "Vinter på Lillehammer".

Auksjonert mandag 3. desember 2018 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 16 000