Grev Wedels Moderne og Klassiske Auksjon

Auksjon mandag 3. desember 2018 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Visning 26. november - 3. desember.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Holmboe, Thorolf (1866-1935)
Fuglefjell, Røst

Pastell på papir, oppklebet på papp
71x51,5
Signert nede t.h.: Th Holmboe

Datert og påtegnet med tittel på baksiden av innrammingen: "Fuglefjeld Röst 95".

Auksjonert mandag 3. desember 2018 kl 18:00

Vurdering
NOK 20 000–30 000 USD 2 500–3 700 EUR 2 100–3 100

Tilslag NOK 12 000