Auksjon mandag 3. desember 2018 kl 18:00
Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Fuglefjell, Røst

Pastell på papir, oppklebet på papp
71x51,5
Signert nede t.h.: Th Holmboe

Datert og påtegnet med tittel på baksiden av innrammingen: "Fuglefjeld Röst 95".

Vurdering
NOK 20 000–30 000USD 2 500–3 700EUR 2 100–3 100

Auksjonert mandag 3. desember 2018 kl 18:00

Tilslag NOK 12 000