Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Fuglefjell, Røst
Pastell på papir, oppklebet på papp
71x51,5
Signert nede t.h.: Th Holmboe
Datert og påtegnet med tittel på baksiden av innrammingen: "Fuglefjeld Röst 95".
Vurdering
NOK 20 000–30 000USD 2 500–3 700EUR 2 100–3 100
Auksjonert mandag 3. desember 2018 kl 18:00
Tilslag NOK 12 000