Grev Wedels Moderne og Klassiske Auksjon

Auksjon mandag 3. desember 2018 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Visning 26. november - 3. desember.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Kielland, Kitty (1843-1914)
To sittende piker på en eng

Olje på lerret
57x93
Signert nede t.v.: Kitty L Kielland.

Auksjonert mandag 3. desember 2018 kl 18:00

Vurdering