Kielland, Kitty(1843-1914)
To sittende piker i en eng
Olje på lerret
57x93
Signert nede t.v.: Kitty L Kielland.
Vurdering
Auksjonert mandag 3. desember 2018 kl 18:00
Olje på lerret
57x93
Vurdering