Grev Wedels Moderne og Klassiske Auksjon

Auksjon mandag 3. desember 2018 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Visning 26. november - 3. desember.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Ukjent, kunstner
Interiør fra basilikaen Santa Maria in Ara Coeli, Roma

Olje på lerret
48x29
Usignert

Noe utydelig påtegnet, datert og stedsbestemt på baksiden av lerretet: "Ara Coeli Roma E. Higgins" (?) "1885".

Auksjonert mandag 3. desember 2018 kl 18:00

Vurdering