Ukjent, kunstner
Interiør fra basilikaen Santa Maria in Ara Coeli, Roma
Olje på lerret
48x29
Usignert
Noe utydelig påtegnet, datert og stedsbestemt på baksiden av lerretet: "Ara Coeli Roma E. Higgins" (?) "1885".
Vurdering
Auksjonert mandag 3. desember 2018 kl 18:00