Auksjon mandag 3. desember 2018 kl 18:00
Ukjent, kunstner
Interiør fra basilikaen Santa Maria in Ara Coeli, Roma

Olje på lerret
48x29
Usignert

Noe utydelig påtegnet, datert og stedsbestemt på baksiden av lerretet: "Ara Coeli Roma E. Higgins" (?) "1885".

Vurdering

Auksjonert mandag 3. desember 2018 kl 18:00