Grev Wedels Moderne og Klassiske Auksjon

Auksjon mandag 3. desember 2018 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Visning 26. november - 3. desember.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Wentzel, Gustav (1859-1927)
Pike med melkekanne i hånden

Olje på lerret
67x49
Signert nede t.h.: Gustav Wentzel

Auksjonert mandag 3. desember 2018 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 40 000