Wentzel, Gustav(1859-1927)
Pike med melkekanne i hånden
Olje på lerret
67x49
Signert nede t.h.: Gustav Wentzel
Vurdering
Auksjonert mandag 3. desember 2018 kl 18:00
Tilslag NOK 40 000
Olje på lerret
67x49
Vurdering