Munthe, Ludvig(1841-1896)
Landskap i aftenbelysning, vinter
Olje på lerret
53,5x85
Signert nede t.h.: L Munthe.
Vurdering
Auksjonert mandag 3. desember 2018 kl 18:00
Tilslag NOK 18 000
Olje på lerret
53,5x85
Signert nede t.h.: L Munthe.
Vurdering