Grev Wedels Moderne og Klassiske Auksjon

Auksjon mandag 3. desember 2018 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Visning 26. november - 3. desember.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Munthe, Ludvig (1841-1896)
Landskap i aftenbelysning, vinter

Olje på lerret
53,5x85
Signert nede t.h.: L Munthe.

Auksjonert mandag 3. desember 2018 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 18 000