Auksjon mandag 3. desember 2018 kl 18:00
Munthe, Ludvig(1841-1896)
Landskap i aftenbelysning, vinter

Olje på lerret
53,5x85
Signert nede t.h.: L Munthe.

Vurdering

Auksjonert mandag 3. desember 2018 kl 18:00

Tilslag NOK 18 000