Grev Wedels Moderne og Klassiske Auksjon

Auksjon mandag 3. desember 2018 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Visning 26. november - 3. desember.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Riis, Bendik (1911-1988)
Sjelers minnetoner 1943

Blyant og fargeblyant på papir, lysmål
20,5x27,5
Signert og datert nede t.v.: Bendik Riis 1943

Påtegnet nede t.v.: Motto: "Sjælers minnetoner". Påtegnet oppe på arket: 8: "De tusen hjem detalj" "Sangen og blomsten ved stranden" "Mur" Frivev "Broderi".

Auksjonert mandag 3. desember 2018 kl 18:00

Vurdering
NOK 7 000–9 000