Auksjon mandag 3. desember 2018 kl 18:00
Krohn, Xan(1882-1959)
Maleri - tegninger

Olje på plate og blyant på papir
1 maleri 25x32, 4 tegninger fra 6,5-20x10-12,5
Alle signert: Xan Krohn

Maleri: Gårdsbygninger. Tegninger, 3 med titler påført på baksiden av bakplate: "Andre Belli Futuristisk Filosof"; "Bolchevikisk trommeslager"; "Mennesket gjör op ild på en åpen plads i Storskogen" og 1 uten tittel: En kvinnelig fiolinspiller.

Vurdering
NOK 5 000

Auksjonert mandag 3. desember 2018 kl 18:00

Tilslag NOK 7 000