Grev Wedels Moderne og Klassiske Auksjon

Auksjon mandag 3. desember 2018 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Visning 26. november - 3. desember.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Krohn, Xan (1882-1959)
Maleri - tegninger

Olje på plate og blyant på papir
1 maleri 25x32, 4 tegninger fra 6,5-20x10-12,5
Alle signert: Xan Krohn

Maleri: Gårdsbygninger. Tegninger, 3 med titler påført på baksiden av bakplate: "Andre Belli Futuristisk Filosof"; "Bolchevikisk trommeslager"; "Mennesket gjör op ild på en åpen plads i Storskogen" og 1 uten tittel: En kvinnelig fiolinspiller.

Auksjonert mandag 3. desember 2018 kl 18:00

Vurdering
NOK 5 000