Auksjon mandag 3. desember 2018 kl 18:00
Sitje, Joronn(1897-1982)
Par - Konflikt

Olje på plate
53x63
Signert nede t.h.: J. Sitje

Vurdering

Auksjonert mandag 3. desember 2018 kl 18:00

Tilslag NOK 8 000