Grev Wedels Moderne og Klassiske Auksjon

Auksjon mandag 3. desember 2018 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Visning 26. november - 3. desember.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Sitje, Joronn (1897-1982)
Par - Konflikt

Olje på plate
53x63
Signert nede t.h.: J. Sitje

Auksjonert mandag 3. desember 2018 kl 18:00

Vurdering