Auksjon mandag 3. desember 2018 kl 18:00
Sitje, Joronn(1897-1982)
Norditaliensk kvinne 1934

Olje på lerret
60x45
Signert og datert nede t.h.: Joronn Sitje -34

Påtegnet med tittel, antagelig av kunstneren, på baksiden av lerretet.

Kunstnernes Hus, Oslo 1935, kat.nr. 26 med tittel: "Norditaliensk kvinne".

Vurdering

Auksjonert mandag 3. desember 2018 kl 18:00