Grev Wedels Moderne og Klassiske Auksjon

Auksjon mandag 3. desember 2018 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Visning 26. november - 3. desember.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Sitje, Joronn (1897-1982)
Norditaliensk kvinne 1934

Olje på lerret
60x45
Signert og datert nede t.h.: Joronn Sitje -34

Påtegnet med tittel, antagelig av kunstneren, på baksiden av lerretet.

UTSTILT:

Kunstnernes Hus, Oslo 1935, kat.nr. 26 med tittel: "Norditaliensk kvinne".

Auksjonert mandag 3. desember 2018 kl 18:00

Vurdering