Fokus 1900

Auksjon torsdag 22. november 2018 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Visning 15. - 22. november.

Visning 15. - 22. november.
Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Sparre, Victor (1919-2008)
Siste applaus 1980

Olje på lerret
92x73
Signert og datert nede t.h.: Victor Sparre -80

Signert, datert og påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: "Victor Sparre 1980 aplaus siste aplaus"

Auksjonert torsdag 22. november 2018 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 50 000