Sparre, Victor(1919-2008)
Siste applaus 1980
Olje på lerret
92x73
Signert og datert nede t.h.: Victor Sparre -80
Signert, datert og påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: "Victor Sparre 1980 aplaus siste aplaus"
Vurdering
Auksjonert torsdag 22. november 2018 kl 18:00
Tilslag NOK 50 000