Auksjon torsdag 22. november 2018 kl 18:00
Tveter, Kåre(1922-2012)
Rimlys

Olje på lerret
73x92
Signert nede t.h.: Kåre Tveter

Signert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden av lerretet: ""Rimlys" Kåre Tveter".

Vurdering

Auksjonert torsdag 22. november 2018 kl 18:00