Widerberg, Frans(1934-2017)
Sving
Olje på lerret
145x106
Signert nede t.v.: Frans W
Påtegnet, antagelig av kunstneren, på baksiden på blindrammen: "Sving The bend".
Kunstnerforbundet, Oslo, mars 1986, kat.nr. 9.
Kunstnernes Hus, Oslo, 10. mars-11. april 1990, kat.nr. 21 med tittel: "Passasje/Passage".
Astrup Fearnley Museet, 06.10.1996 - 05.01.1997, kat.nr. 39 med tittel: "Passasje".
Vurdering
NOK 300 000–400 000
Auksjonert torsdag 22. november 2018 kl 18:00