Sandberg, Tom(1953-2014)
Uten tittel 1980
Silver gelatin print
Arket: 50,5x60,5 Motivet: 36x53,5
Noe utydelig signert og datert med tusjpenn nede t.h.: Tom Sandberg 1980
Vurdering
Auksjonert torsdag 22. november 2018 kl 18:00
Tilslag NOK 10 000