Grev Wedels Moderne og Klassiske Auksjon

Auksjon mandag 3. desember 2018 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Visning 26. november - 3. desember.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Nesch, Rolf (1893-1975)
Par

Litografi
Motivet: 556x393 mm
Signert nede t.h.: R. Nesch.

Nummerert nede t.v.: 3/10.
Helliesen/Sørensen 581.

Auksjonert mandag 3. desember 2018 kl 18:00

Vurdering