Nesch, Rolf(1893-1975)
Par
Litografi
Motivet: 556x393 mm
Signert nede t.h.: R. Nesch.
Nummerert nede t.v.: 3/10.
Helliesen/Sørensen 581.
Vurdering
Auksjonert mandag 3. desember 2018 kl 18:00
Litografi
Motivet: 556x393 mm
Signert nede t.h.: R. Nesch.
Nummerert nede t.v.: 3/10.
Helliesen/Sørensen 581.
Vurdering