Grev Wedels Moderne og Klassiske Auksjon

Auksjon mandag 3. desember 2018 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Visning 26. november - 3. desember.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Nerdrum, Odd (1944-)
Studie for fem syngende kvinner

Litografi
43x31 Lysmål: 48x35
Signert nede t.h.: Nerdrum

Påtegnet noe utydelig nede t.h.: 8de eks (?)

Auksjonert mandag 3. desember 2018 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 12 000