Auksjon mandag 3. desember 2018 kl 18:00
Nerdrum, Odd(1944-)
Studie for fem syngende kvinner

Litografi
43x31 Lysmål: 48x35
Signert nede t.h.: Nerdrum

Påtegnet noe utydelig nede t.h.: 8de eks (?)

Vurdering

Auksjonert mandag 3. desember 2018 kl 18:00

Tilslag NOK 12 000