Nerdrum, Odd(1944-)
Studie for fem syngende kvinner
Litografi
43x31 Lysmål: 48x35
Signert nede t.h.: Nerdrum
Påtegnet noe utydelig nede t.h.: 8de eks (?)
Vurdering
Auksjonert mandag 3. desember 2018 kl 18:00
Tilslag NOK 12 000
Litografi
43x31 Lysmål: 48x35
Signert nede t.h.: Nerdrum
Vurdering