Auksjon over bildende kunst

Auksjon tirsdag 21. november 1995 kl 18:00

Gamle Logen

Krohg, Christian (1852-1925)
Nils Gaihede og lille Sophus

Olje på lerret
47x63
Signert nede t.v.: C Krohg

UTSTILT:

Blaafarveværket 1993, kat.nr. 24, ill. s. 39.

Auksjonert tirsdag 21. november 1995 kl 18:00

Tilslag NOK 600 000