Krohg, Christian(1852-1925)
Nils Gaihede og lille Sophus
Olje på lerret
47x63
Signert nede t.v.: C Krohg
Blaafarveværket 1993, kat.nr. 24, ill. s. 39.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 21. november 1995 kl 18:00
Tilslag NOK 600 000
Olje på lerret
47x63
Signert nede t.v.: C Krohg
Vurdering