24
Krohg, Christian(1852-1925)Nils Gaihede og lille Sophus(1883)
Olje på lerret
47x63
Signert nede t.v.: C Krohg
Vurdering
Olje på lerret
47x63
Signert nede t.v.: C Krohg
Olje på lerret
140x96
Signert og datert oppe t.v.: Karsten 13
Olje på lerret
130x81
Signert og datert på midten t.v.: Per Krohg 17
Fargetresnitt med håndkolorering
Lysmål: 40x46
Signert nede t.v.: N Astrup
Olje på lerret
110x90
Signert og datert nede t.v.: JJ 1973
Olje på lerret
60x110
Signert nede t.v.: JJ