Auksjon over bildende kunst

Auksjon tirsdag 21. november 1995 kl 18:00

Gamle Logen

Karsten, Ludvig (1876-1926)
Fra mitt blå kjøkken 1913

Olje på lerret
140x96
Signert og datert oppe t.v.: Karsten 13

Auksjonert tirsdag 21. november 1995 kl 18:00

Tilslag NOK 1 700 000