Auksjon over klassisk kunst

Auksjon mandag 27. april 1998 kl 18:00

Kavli, Arne (1878-1970)
Kvinne på hagetrapp

Olje på lerret
80x88
Signert nede t.v.: A Kavli

Auksjonert mandag 27. april 1998 kl 18:00

Tilslag NOK 350 000