Auksjon mandag 27. april 1998 kl 18:00
Kavli, Arne(1878-1970)
Kvinne på hagetrapp

Olje på lerret
80x88
Signert nede t.v.: A Kavli

Vurdering

Auksjonert mandag 27. april 1998 kl 18:00

Tilslag NOK 350 000