Auksjon over klassisk kunst

Auksjon mandag 27. april 1998 kl 18:00

Krohg, Christian (1852-1925)
Oda med lampe

Olje på lerret, oppklebet på plate
63x47
Signert nede t.h.: C Krohg

Auksjonert mandag 27. april 1998 kl 18:00

Tilslag NOK 460 000