Auksjon over klassisk kunst

Auksjon mandag 27. april 1998 kl 18:00

Dietrichson, Mathilde (1837-1921)
Ung mors første besøk hos foreldrene 1869

Olje på lerret
127x105
Signert og datert nede t.v.: M Dson 1869

Auksjonert mandag 27. april 1998 kl 18:00

Tilslag NOK 260 000