Dietrichson, Mathilde(1837-1921)
Ung mors første besøk hos foreldrene 1869
Olje på lerret
127x105
Signert og datert nede t.v.: M Dson 1869
Vurdering
Auksjonert mandag 27. april 1998 kl 18:00
Tilslag NOK 260 000
Olje på lerret
127x105
Vurdering