Auksjon mandag 27. april 1998 kl 18:00
Dietrichson, Mathilde(1837-1921)
Ung mors første besøk hos foreldrene 1869

Olje på lerret
127x105
Signert og datert nede t.v.: M Dson 1869

Vurdering

Auksjonert mandag 27. april 1998 kl 18:00

Tilslag NOK 260 000